SZKOLENIA

Firma Kompugraf Salon Grafiki Komputerowej posiada:

  • Akredytację Małopolskiego Kuratora Oświaty
  • Status Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego Autodesk (Autodesk ATC)
  • Status Autoryzowanego Centrum Certyfikacji Autodesk (Autodesk ACC)
  • Status Autoryzowanego Partnera Akademickiego (Autodesk APP)
  • Status Corel Training Partner
  • Status Certiport Authorized Testing Center
  • Status Labolatorium Egzaminacyjnego ECDL CAD
  • Wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie

 

Proponujemy Państwu udział w profesjonalnych szkoleniach i kursach .

Organizujemy zarówno szkolenia indywidualne jak i grupowe. W obu przypadkach cena i zakres kursów pozostają takie same, zmienia sie jedynie czas trwania.
Szkolenia przeznaczone są dla osób dorosłych jako uzupełnienie kształcenia zawodowego lub przekwalifikowanie.

Kursy prowadzą profesjonalni, a jednocześnie sympatyczni wykładowcy, którzy zawsze udzielą Państwu wyczerpujących wyjaśnień.

Zajęcia odbywają się w naszym ośrodku szkoleniowym : Kraków, ul. Kraszewskiego 36, biurowiec ,,Miastoprojektu”, pierwsze piętro. Przy biurowcu znajduje się wygodny parking, a dojazd jest prosty, gdyż znajdujemy się w centrum Krakowa, tuż przy Błoniach.

Ośrodek wyposażony jest w sprzęt komputerowy, a także dodatkowe urządzenia, jak : skanery, ploter i różnego typu drukarki. Przydaje się to szczególnie przy szkoleniach dotyczących grafiki, gdy można wydrukować efekty swojej pracy.

Prowadzimy zarówno szkolenia podstawowe w zakresie obsługi komputera (Windows, Word, Excel, Internet) jak i graficzne (Corel, Photoshop, 3DsMax, Flash, AutoCAD, Inventor, Revit Architecture, May), a także Podstaw projektowania stron www, programów MS Access, MS Outlook, MS Power Point i inne.

Specjalizujemy się w szkoleniach w zakresie oprogramowania AutoCAD, 3DsMax, Revit Architecture, Maya oraz Inventor, w tej dziedzinie współpracujemy z licznymi biurami projektów i posiadamy status Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego i Certyfikującego Autodesk.

W czasie nauki zapewniamy materiały szkoleniowe, a w wypadku zajęć dłuższych czasowo również napoje.

W ciągu kilkunastu lat naszej działalności przeszkoliliśmy wiele osób, zarówno z firm prywatnych i państwowych jak i indywidualnie. Mamy nadzieję, że również Państwo skorzystacie z naszej oferty.